İki Genç Kız Online Film Full izle (2005)

Genç ve güzel bir kız olan Handan İstanbul’da annesi Leman ile beraber yaşamaktadır. Leman kızına bakabilmek ve geçinebilmek için metreslik yapar. Kocası yıllar önce evi terk etmiştir ve yurt dışında yaşamaktadır.
Behiye diye bir kızla tanışan Handan, onunla çok kısa bir zamanda kaynaşarak arkadaş olur. Handan ne kadar hoş, sıcak ve canayakın birisiyse, Behiye de onun tam tersi; hırçın ve asi biridir. Ama buluştukları ortak nokta, her ikisinin de yaşadıkları hayattan memnun olmayışları ve bunu değiştirmek istemeleridir.
Handan’a göre bunun tek bir yolu vardır. Avusturalya’da yaşayan babasının yanına gitmek. Behiye için de tek çıkış noktası arkadaşının bu hayaline yarım ederek kendini de kurtarmaktır. Ve planlarını yapmaya başlarlar. Kızının bu yeni arkadaşlığını kıskanan Leman’ın da kafasında bazı sinsi planlar vardır. Kendi yöntemleriyle bazı engelleme yollarına girecektir.
Perihan Mağden'in romanından uyarlanan film, farklı sosyal sınıflardan gelen ama aynı sorunu -ait olmama problemi- paylaşayan, İki Genç Kız'ın öyküsünü anlatıyor.

iki-genc-kiz-full-izle filmini iki-genc-kiz-full-izle direk iki-genc-kiz-full-izle indirmeden iki-genc-kiz-full-izle izle

Labels: , ,Leave A Comment: